No jak widzisz nie każdy trzyma ciśnienie... dla niektórych taki kilkudniowy zysk szarpie nerwy i sprzedają nawet po 9... a wystarczyłoby wyłączyć kompa i iść na spacer. No ale tak to już jest, cierpliwi jadą dalej a słabi zostają na peronie lub będą gonić pociąg. Życie...