Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: -23,39%

Re: ...................co za SYF .!....DRAMAT

Zgłoś do moderatora
Ja nie rozumiem w czym problem. Jeżeli komuś spółka się nie podoba to nie inweestuje. Nowa emisja jest oczywiście troche nie podrodze szczególnie jeżeli nie ma się akurat wolej kasy ale wiadomo było że firma nie ma kapitału. Bez kasy rozwoju żadnego nie będzie. Inwestując w małe spółki na NC trzeba mieć na uwadze że dodatkowe emisje mogą się pojawić i że firma może zbankrutować z dnia na dzień. Z drugiej strony mała spółka ma większe szanse na szybki rozwój.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP 0,19% 0,52 2024-02-23 15:26:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.