@Adi - zabłysnąłeś ...Skoro zbiera to dlaczego po prawej stronie stoi jak byk ponad 50 tys. akcji..Przecież niedawno były ponad 70 groni..To teraz jest zaje...tanio..Sami tutaj mądrale - ubrani w ubranka na wiosnę powyżej 70 groszy za akcję..Ta cena se ne wrati ...