Ty jestes zdrowo stukniety. Po co kupowac ,kupuja tylko desperaci ,ktorzy wtopili cala kase ,inni rozsadni odrabiaja starty i inwestuja tam gdzie mozna zarobic ,tu temat zarobkowania jest na razie wyczerpany .
Nie namawiaj kretynie ludzi zeby podzielili Twoj los.
Jesli ktos chce sprzedac to niech sprzedaje ,a jak bedzie okazja ,powatrzam okazja to bedziemy kupowac.
Gdzie ty sie uczyles grac lebiego?