Nie ma się co dziwić że cena akcji spada... jeżeli nie chcecie by tak było kupujcie!!!
Tu jest totalny bezruch i brak kupujących, jeżeli każdy uważa że dobrą metodą na kupno jest danie zlecenia o 2-3 gr niżej od sprzedającego to tak się dzieje... nikt nie kupuje więc cena spada.
Zróbmy eksperyment niech każdy kupi po 1t akcji od sprzedającego zobaczycie... wzrost gwarantowany