moje kpinki z prezesa wynikają z przekonania, że członkowie zarządu powinni posiadać przynajmniej kilka procent akcji zarządzanej spółki i to powinien być jeden z warunków ich powoływania na stanowiska
co do perspektyw spółki to odbywa się duże rozgrywanie pronoxu i jeśli wyjdzie będą spore zyski - poczytajcie wątki pronox