Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,96 zł , zmiana od tamtej pory: -28,71%

Re: co za leszcze tak sypią?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-03-25 o godz. 12:44 ~hossa napisał(a):
> wolumen to tu jest juz calkiem dobry, sprzeadje caly czas fundusz ktory jest pod progiem 5%, i jak widac od tyg duzo jest transakcji umowionych wiec gdy skonczy to bedzie grane mocno do gory.

sugerujesz że będzie pompa na maksa? idąc tym tropem to jeśli rzeczywiście grubas zbierał od dłuższego czasu to ma średnią dużo wyższą niż obecny kurs. "nie wiem , nie znam się, zarobiony jestem"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 1,72% 7,10 2025-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.