Moim skromym zdaniem 0,80 za akcje Kolastyny to zbyt wiele.Przy jej problemach (problemy ze spłatą odsetek od zadłużenia,nie mówiąc o samym zadłużeniu) cena akcji powinna wynosić ok 0,50....mówienie że kola wychodzi na prosta na tym etapie jest przesadzone.