Ja dzisiaj sprzedałem ze sporą strata po 0,79. Może i źle zrobiłem ale mam juz dość tego czekania, tak naprawde nie wiadomo na co. Być może to i nadziejna spółka ale takie ostatnie wozenie sie pomiedzy 0,75 a 0,8 juz mnie zdżaźniło. Moim skromnym zdaniem "leszcz" szkoda czekac. Na te chwile jest kilka innych bardziej nadziejnych i juz teraz dających zarabiać. Pozdrawiam i zyczę by tym którzy weszli lub trzymaja Kolastnyne, by dobrze zarobili.