Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 172,73%

Re: co z tego będzie

Zgłoś do moderatora
Konsolidacja. Im dłuższa ty większe wybicie - dołem lub górą.
Mnie osobiście bardzo interesuje nowy skład rn. Może z Synthosa ktoś ?

A co sie dzieje w arkuszu ? To możesz miec racje. Ktoś straszy i zbiera. Aktualny brak zaufania do spółki sprawia, że łatwo tu kontrolować drobnych. A czy ich tu dużo to sie okaże. Arkusz na s jakoś topnieje. Posypali pod spychacza?
Poleci jeszcze kilka sesji boczniakiem- a potem... tak na moje oko to bambosze pospadają :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 3,45% 0,30 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.