Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 172,73%

Re: co z tego będzie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-06-01 o godz. 22:57 ~Pivot napisał(a):
> Dokładnie :)
> > Ktoś sie w koncu wk....i go zdejmie :)

Raczej nie o to chodzi.
To zlecenie pojawia się wtedy gdy popyt po 12 gr "gaśnie". W piątek się pojawił jak od ponad 3 godz. nie było żadnej transakcji. Gdyby chciał to sprzedać to zrobił by to inaczej.
Kilka sesji temu jak testowane było 13 gr było tak samo...
Więc wydaje mi się, że jest on stawiany "w celach estetycznych".
Ale oczywiście mogę się mylić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOERG 3,45% 0,30 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.