Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -88,89%

Re: Co z Gerda?

Zgłoś do moderatora
To, ze ta spolka skumulowala dlugi a zyski realizuje poza np. LABO. Jak zarobia dostatecznie (a 4 mln za "zarzadzanie" to jakas czesc) to po co im wrzod z dlugami, gwarancjami I brakiem przyszlosci? Ile wylozyli na LS? Ilosc akcji x 0.50 to ok 4 mln, reszta kasy to dotacje, fundusze unijne, obligacje czy pozyczki. Jedyne co musza, to zrealizowac te kontrakty, przesunac kase we wlasciwe miejsca (inne firmy tych samych panow jak LABO lub inne) I oglosic upadlosc likwidacyjna. Wierzyciele mimo zabezpieczen, nie dostana swoich pieniedzy a z obligacji nie zostanie nic. Ale who cares? Simple and easy to make.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LSTECHHOM 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.