Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,58 zł , zmiana od tamtej pory: -55,81%

Re: Co wy na to?

Zgłoś do moderatora
Dzięki. Ale czego miałyby dotyczyć wezwanie? 100% DM należy do CP SA. Jest to składnik i własność firmy, którą rozporządzać można chyba zgodnie z KH, więc wystarczy prawomocna uchwała Zgromadzenia. Podkreślam chyba, bo liczyłem że wskażesz jakiś przepis, którego nie znam. Wycena, którą przytaczasz dotyczy CP SA a nie DM CP. Pytam bo nie wiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 6,54% 1,14 2023-03-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.