Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,53 zł , zmiana od tamtej pory: -58,50%

Re: Co wy na to?

Zgłoś do moderatora
Oferta warunkowa dotyczyła całego DM. Wygląda, że ktoś planuje jakieś szybkie IPO (jedno lub kilka) i szuka gotowych narzędzi. Może chodzić np o koszty afiliacji. Z tego co wiem nie każdy DM ma prawo do lokowania spółek na GPW. DM Capitala perełką branżową to raczej nie jest. Nie wiem, czy zatrudnia choćby jednego maklera. To raczej czyste, gotowe do pracy hardware. Zawsze można stworzyć nowe. Za mało danych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,05 2023-03-22 15:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.