Jak dla mnie to nie członek zarządu, tylko członek rady nadzorczej, dodatkowo na codzien mieszkający na Śląsku i będący vice Farm51 - stad sie znają. Biorąc pod uwagę jego transakcje i zbliżający się termin wyjścia WW3 z EA zapewne zbiera środki na skup akcji Farm51 żeby pochwalić się w ESPI. Nikt inny nie sypie, wiec nie wiązałbym tego z wynikami sprzedaży.