Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: -20,13%

Re: Co tu sie dzieje?

Zgłoś do moderatora
nie znam sie na datawalk i to chyba nie jest miejsce zeby o nich dyskutować
do rekomendacji tez podchodzę z rezerwą, ale jednak analitycy ich w ciemno nie piszą, tylko rozmawiają ze spółką i wyciągają swoje wnioski, szczególnie jeśli jest to już któraś z kolei aktualizacja rekomendacji i zarząd zdążył ich wcześniej jakoś zaskoczyć pozytywnie/negatywnie
I jak piszą o tym, z tego co czytam w skrócie rekomendacji, że:
"DM BOŚ podtrzymuje prognozy wzrostu przychodów spółki na poziomie 20 proc./ 50 proc./ 70 proc. w latach 2023/ 2024/ 2025." ... to jednak jest to prognoza wzrostowa :) i to jest chyba zasadnicza różnica w stosunku do tenderhata, gdzie co miesiąc masz minus 20-30%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -3,25% 11,90 2024-02-23 15:57:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.