Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,45%

Re: Co tu sie dzieje?

Zgłoś do moderatora
Prawda jest tak, że od stycznia równia pochyla.. Z lekką podbitką jednorazowo w marcu, ale to wyjątek jeśli chodzi o ten rok. W pierwszym kwartale średnio 5milionow przychodu miesięcznie, w drugim już tylko 4.4 (w tym każdy kolejny coraz słabszy). Ciekawe jak wakacje? Chciałoby się odwrocenia trendu, bo spółka niby 80% oddala od szczytu to na wykresie wygląda że tanio...
Ale czy tanio? Jakoś w tym dołku po 15zl, o którym pisze Bolo popyt był taki mocny ze spadło do 13 i dalej nie widać zleceń kupna. Mimo że tu są rzucane prześmiewcze komentarze odnośnie budżetu na inwestycje. Jeśli wierzycie ze to dołek to dlaczego nikt nie kupuje?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT 9,09% 12,00 2024-02-28 15:15:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.