Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  812,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Re: Co to za spadki

Zgłoś do moderatora
Wynik QI 2021 opiera się na dużo wyższym udziale w rynku farmaceutycznym niż w QI 2020 - tak wynika z danych spółki. Więc oczywisty jest wzrost masy marży a w konsekwencji wyniku. W QI 2021 firma prowadziła dystrybucję szczepionek (zakładam, że nie za darmo), których nie było w QI2020, co także wpływa na brak możliwości porównania wyniku rdr w QI.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -2,68% 798,00 2022-01-18 11:11:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.