No miejmy nadzieje, że ten skup rzeczywiście ruszy do czerwca. Założyli w nim cenę 7,5 pln za akcję. Trochę pewnie kupią taniej, pod koniec trochę drożej. Mimo wszystko myślę że spółka jest perspektywiczna. Kasę na ten rok już mają zapewnioną ze sprzedaży części biznesu za 12-15 mln. Zysk netto też pewnie jakiś będzie. Na biznesradarze wycena spółki to ok 12-11 zł.