Nie wpadaj w panikę. Zobacz gdzie giełda ostatnio?
My stabilnie, a do tego z dużym obrotem dziennym (dużo powyżej średniej dziennej) ale z giga wzrostem : ))))).
Zgadzam się z przedmówcą - będą łykać. Tylko proszę publikuj bardziej optymistyczne komentarze.
Pozdrawiam,
A