Dnia 2020-08-31 o godz. 16:38 ~PG napisał(a):
> Nie wiem, nie znam się, wszystko jest od jakiegoś czasu pozbawione logiki. Spółki na których wykresach jest objęcie hossy lecą po dwóch dniach w dół. Spółki z dobrymi wynikami - w dół. Banki -> w dół. Tauron buduje farmy - w dół. PGE leci. Najbardziej urosła za to JSW dzisiaj (z WIG20), pewnie tylko na nadziejach, że węgiel koksowy znajdzie się na liście surowców krytycznych UE.
nie stać cię patafonie na wymyślenie własnego nika he ???