Nie wiem, nie znam się, wszystko jest od jakiegoś czasu pozbawione logiki. Spółki na których wykresach jest objęcie hossy lecą po dwóch dniach w dół. Spółki z dobrymi wynikami - w dół. Banki -> w dół. Tauron buduje farmy - w dół. PGE leci. Najbardziej urosła za to JSW dzisiaj (z WIG20), pewnie tylko na nadziejach, że węgiel koksowy znajdzie się na liście surowców krytycznych UE.