Ja wszedłem po 63. Sprzedałem 60% pakietu. Jak dojdzie do 80 przed dywidendą to sprzedam jeszcze kawałek, a 1/3 całego pakietu zostawię z ustawionym stop loss na 70zł. Nie stracę, a ta 1/3 jeszcze popracuje coś czuje i jeszcze kapnie dywidenda.
Ale oczywiscie żałuje ze nie wszedłem grubiej jak było po 63zl :-))