Owszem, trzymałam.Digitala prawie 12 lat. Teraz z perspektywy czasu, mogę powiedzieć ,że błędem był trzymanie akcji gdy cena spadła definitywnie poniżej 1 zł. (lata 2009-2010), mimo super perspektyw, peanów w mediach popularności NC itd. Sprzedaż akcji związana często z realizacja straty jest równie ważna co kupno. Dlatego w aktualnej sytuacji stoję z boku, i czekam na jakiś impuls fundamentalny albo techniczny, i na razie niczego nie zauważam.