No i co z tego, że nie ma popytu. Dziś nie ma jutro będzie. Emocje, emocje, emocje. Dlatego tylko niewielka cześć ludzi zarabia na giełdzie. Będą wyniki, będzie popyt. Albo i nie będzie ;)
Niewielu wierzy, że Data potrafi zwiększać zysk. Ja wierzę, obserwuję Czechowicza już o kilku lat i widzą jaką "rękę" ma do spółek. W tym jest mistrzem, można mu sporo zarzucić, ale w rozwijaniu biznesu e-commerce jest mistrzem. Liga światowa.