Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,22 zł , zmiana od tamtej pory: 87,27%

Re: co tak naprawdę weszło na majątek spółki ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-06-10 o godz. 18:10 ~guru napisał(a):
> Wygląda na to że nic. Dlatego audytor nie chce tego podpisać.
> > Wiele takich wałów było ale bezkarność powoduje że są nowe.
> > Nic nie warte aktywa zamienione na notowane na bananie akcje, które kiedyś ktoś spienięży i z niczego zrobi się realna kasa
> > Witamy na NC

brawo
trafione w punkt
lewe należności, pewnie od jakiś spółeczek krzaków swoich kolesi, które nigdy nie będą uregulowane
masakra
jak biegły pisze taką opinię wprost, tzn. że daje jasno do zrozumienia, że coś zostało rozkradzione, szkoda że taka mała szkodliwość czynu, bo w przeciwnym razie pan G miałby okazję spotkać się z szeryfem Zbyszkiem z opcji politycznej, którą z taką zaciętością atakuje na twiterze
panie G, zanim kogoś obrzucisz błotem, spójrz pan w lustro
a może wreszcie podaj się do dymisji człowieku, bo to kompromitacja ten pana biznes

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARI -10,43% 0,41 2020-07-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.