Dnia 2018-07-17 o godz. 13:11 ~Pol napisał(a):
> Wyjdź trochę na powietrze gościu bo ujadasz prawie na każdym wątku! Masz coś z tego? Aaa masz satysfakcję, żal mi ciebie, bez odbioru, nie fatyguj się i nie odpisuj.
czysta niekłamana ogromna satysfakcja
kubie kabarety! :-)