Właśnie nic się nie stało i dlatego spada. Zarząd kupuje sobie czas za nasze pieniądze a wyników nie dowozi. Liczba pobrań apki na sklepie Play nie sugeruje, żeby sprzedaż urywała dpę. Obstawiam, że na iStore jest podobnie. Fraza "Braster" w trendach Google nie jest wyszukiwana znacząco częściej (tak po prawdzie to rzadziej) więc zainteresowanie produktem w necie raczej słabe. A jak tam sprzedaż stacjonarna? Aha, zapomniałem, przecież "budują świadomość" a produkt jest elitarny i nie będą go sprzedawać przez handlowców. Ten zarząd to porażka.