Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: 211,11%

Re: Co się dzieje

Zgłoś do moderatora
Papier jest technicznie w typowym boczniaki jedynie wskaźnik zmienności sugeruje niedługo wybicie .Podaż nie naciska bo blisko jest kilkuletnich minimum i ceny księgowej.Przy firmie przynoszące niezłe zyski jest to co najmniej dziwne.Byc MOŻE ostatnie zwiększenia udziału funduszu sugeruje akumulacje w pojęciu okazji.Ruch może być w każdej chwili , być może opublikowanie niedługo wyników potem propozycja dywidendy będzie takim powodem.
  • Co się dzieje Autor: ~Leonard
  • Re: Co się dzieje Autor: ~Pet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 19,60 2021-05-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.