Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,30 zł , zmiana od tamtej pory: 22,40%

Re: CO SĄDZICIE O TEJ SPÓŁCE.?

Zgłoś do moderatora
Jakie ustalenie prawa do dywidendy? Zwyczajne Walne Zgromadzenie zostało przerwane przed podjęciem uchwały o podziale zysku. Ma być wznowione 25 lipca. Wydaje się oczywiste, że wypłata dywidendy i jej kwota zależy od finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości, do której miało dojść do końca czerwca, ale termin finalizacji transakcji został przełożony, więc przerwano też Zwyczajne Walne. Nie mam pojęcia jednak, czy są jakiekolwiek realne szanse na sfinalizowanie sprzedaży nieruchomości przed 25 lipca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIK 0,90% 22,40 2021-05-06 14:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.