Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: co ROBIĆ?

Zgłoś do moderatora
masakra, naprawdę teraz już wiem że to jedna wielka MAFIA, rączka rączkę myje,
odradzam inwestowanie w cokolwiek w tym kraju, ja się wyleczyłem z tego na wieki,

rozumiem że ktoś robi taki przekręt, ale sądy powinny w pół roku rozwiązać taki problem, skonfikować majątki i kasę która została, wypłacić inwestorom/poszkodowanym chociaż cokolwiek co zostało podzielić sprawiedliwie, posadzić do paki tych co to zrobili i zamknąć sprawę.

A tu żenada, zero informacji, akcje wiszą x rok na końcie.... brak słów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.