Będzie będzie tylko trzeba poczekać. Należy się liczyć ze w pon może spaść bardziej. nie zdziwiło by mnie jak by było nawet 4,20 albo 4. No ale za 3 miesiące to juz tylko ponad 6.
Tak jak pisali inni to jest papier z perspektywą a nie na tydzień.
Nie podoba się wywal i tyle.