Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: 36,84%

Re: co myślicie??

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem josek nie po to, uwalił kurs 20% po emisji akcji,żeby teraz robił wezwanie. Trochę skupił od wkurzonych i przestraszonych i dał skupić swoim kumplom. Zresztą nie po to teraz podciągną. Należy niezapominać, że emisja była po 3,25 i w okolicach tego poziomu można spodziewać się wodospadu od tych , co wutrzymali i obejmowali, chyba, że wyniki za 1 kw powalą na kolana, w co osobiście nie wierzę i na to konto wywaliłem po półrocznym wysiadywaniu na tym cacuszku.
Życzę mimo wszystko powodzenia z jooskiem w tle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.