Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co jest z usd?

Zgłoś do moderatora
............. co jest...? .............
.... miałeś wypoczywać - odpocząć
.................. chciałeś zająć się Olimpiadą - Igrzyskami
a tymczasem stęskniłeś się za nami...!!!!
.............. no chyba, że się nudzisz....?

"zjawisko znienawidzenia" jest mi zupełnie obce ....... ("znienawidzony wredny")
............. napisałam na DAXie ..... na tym z tego tygodnia
... co widzisz na WIG20 na nieodległą przyszłość ..... czy może widzisz tam budowanie spadkowych formacji chorągiewki lub trójkąta...?