Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Co jest z usd?

Zgłoś do moderatora
a ja ci powiem tak. fed to prywatna forma skladajaca sie prawie wylacznie z osobnikow narodu wybranego, reprezentujaca interesy banksterki. kreatywna sprawozdawczosc i galopujacy brak zaufania do tej "instytucji" zbiera swoje zniwo. tak jak pisalem dawno temu i taki scenariusz zakladam, nie bedzie zadnych podwyzek stop...