To, że akcje są dziś mało warte nie znaczy, że w przyszłości nie będą warte więcej. Zobacz na FAM jeszcze kilka lat temu nikt nie chciał za nie płacić nawet złotówki a teraz po obfitych dywidendach kurs jest 4,4 i będą ogłaszać wezwanie aby zdjąć z GPW. Jeżeli ktoś ma dłuższy horyzont inwestycyjny to nie ma co wnikać, że teraz wycena jest tak niska. Jeżeli wejdą w życie plany aby podatek od zysków ze sprzedaży akcji trzymanych dłużej niż roku wynosił połowę tego co teraz to według mnie to jest idealny moment na zbieranie takich spółek.