Prowadzi wystawne życie na koszt akcjonariuszy. Przejmował spółki płacąc im akcjami,które sa g.wn.o warte. Stad nikt nie chce mu sprzedawać udziałów. Wydrenował spółkę z gotówki.Brakuje mu wizji.A za pomagierów dobiera sobie ludzi o watpliwych kwalifikacjach a na pewno o słabej reputacji....vi de sprawa pana od Kerdosa...