Myślę że zdrowa korekta sie należała i dobrze ze miała miejsce, teraz powoli ale stabilnie lecimy na 45 zl. Przypominam że 16 czerwca czat z zarządem i jednocześnie ostatni dzień na kupienie akcji przed dywidenda. Mam nadzieję że do 16 czerwca wbijamy 45 zl