a z czym przewidział ?
Z bessą?
Z ropką?
Z bankructwem?
Z 3-5 zł za akcję ekoexport?
Obecnie spółka jest w zupełnie innym położeniu niż rok temu zatem poczekamy i zobaczymy czy będzie jak piszesz czy bliżej mojego ostrożnego założenia - cały czas sądzę, że 20-25 zł w tym roku jest możliwe - a to, że w zeszłym roku o podobnej porze też tak sądziłem - sprawdziło się ?
To co potem miało miejsce to już inna sprawa - opóżnienie w oddaniu zakładu miało na to wpływ - surowiec ( ten lepszy )