Pod oczyszczenie z akcjonariatu. Wiadomo że czytają forum,więc wiedzą ile tu towarzystwa liczącego na zł. Co jakiś czas ktoś pochwali się i setek ma. Prawie żadna grupa niepisze o spadku i itp. Dlaczego mają dawać zarobić a pozatym poświęcać więcej dla ewentualnych sypaczy po kilkaset tysięcy każdy. Niesądzisz???