Wątpię że spadnie poniżej 0,20 ale też nie chce iść na 0,30 bo nie ma infa kto kupił 18 000 000 i czy oraz ile skupili z FF a mają z czego brać ale przynajmniej nikt nie będzie nam sypał na wyższych poziomach bo ci którzy to teraz kupują to liczą na dużo więcej niż 1 zł
Podsumowując jak ktoś kupuje to 50 000 - 100 000 a jak sprzedają to po 10 000 - 20 000