Mam wrażenie, że cała wiedza o zarabianiu na imporcie paliwa wisi na tym Kuropatwie, pewnie mało jest podobnych pasjonatów rynku paliw i jednocześnie mistrzów Excela, z drugiej strony słabe ogniwo firmy bo jak gościa zabraknie to nie łatwo go będzie zastąpić.