Dnia 2023-03-10 o godz. 19:08 ~hazard napisał(a):
> A co ma na forum pisać? Wg mnie to nie mają nic ciekawego go ogłaszania. W zasadzie to jak powiedziane jest w artykule może za bardzo rozbudzili oczekiwania i teraz wychodzi na to, że są niesłowni.
W czym są niesłowni? Wytłumaczyli w czym był problem i czekamy na wyniki za 1 kw. a właściwie półrocze.
Według mnie nie masz nic ciekawego do napisania ale bazgrasz. Wiec po co piszesz? Z mama / babcią porozmawiaj jak masz cisnącą potrzebę.