-bledem jest sztywne założenie , że rynkowa wartość spółki nie ma znaczenia, bo w ameryce tej ceny nikt nie znajdzie???
-błędem jest zbicie kursu by nacisk na place w spółce obniżać,
- jakie byly odprawy i ile wyplacono pensji mimo braku podopinania zyskownych kontraktow a nie tylko obietnic wg dobrego nazwiska....
-ile milionow stracono na tzw koty?
W terminie 5 lat dlugoterminowe inwestowanie ma swoje podstawy...ale to nadal 5 lat....