trzeba podkreślić, że IV kw powinien być dobry po odliczeniu rezerw na likwidację zakładu w Lublinie. Kurs ewidentnie szykuje się do skoku ponad 200 sesyjną średnią. Ostatnio takie wydarzenia powodowały dość gwałtowny ruch kursu w górę, teraz być może nawet w okolice 4 PLN, potem pewnie korekta i trend wzrostowy można kontynuować:))