Wczoraj dzwoniła kobita z mbanku namawiała mnie na listy zastawne hehehe ja że nie a co ma panxjakiescinne inwestycje hahahaha a ja tak przecie pani od inwestycji to powinna wiedzieć że mam dobrą spulke dywidendowa od 3 lat itp itp i się zmyła pewnie chcieli żebym zamienił swoje perełki na listy zastawne coś im nie idzie hahahahahhaha