Warto miec te akcje, bo tu w kazdej chwili moze byc odjazd. Jednak zakres korekty po ostatnim szczycie byl zbyt duzy i dlatego kisimy sie. Info musi byc bardzo konkretne i wtedy dopiero odfruniemy. Nie chce wrozyc z fusow ale zet gdy stana sie wlascicielami nieruchomosci bedzie tylko przystankiem.