Dnia 2013-03-21 o godz. 12:31 ~nwa napisał(a):
> Tomek,
ja wiem, że masz wielkie marzenia i jeszcze wiekszą
> wyobraźnie, ale skąd Ci sie wzięło 1zl?
to, że firma ma
> kredyt to pamietaj ze jest to zobowiązanie a nie przychód.
zobowiazanie ktore bedzie dawalo przychod i zyski......a 1 zł wzielo mi sie z wyliczen w excelu:) a o akcje Kluby sie nie boje :)