Pogrom jezeli widzisz same negatywy to po co tutaj Ty i tobie podobni tupu as tutaj jestescie ? cos nie halo pod kopula ? chyab tak bo jesli ktos wypisuje szyderczy smiech w moomencie gdy spolka opoznia sie z infem to ma chyba ma duze porblemy z głową prawdopodobnie spowodowane wielka porażka na gpw i utrata wiekszosci gotowki tylko tacy ludzi ujadaja najglosniej Ci ktorzy odnosza sukcsy sa ludzmi spokojnymi i udzielaja sie merytorycznie no bo po co ujadac gdy sie dobrze zarabia... z takimi jak ty podobnie jest jak z tymi ktorzy zawsze w towarzystwie probuja jechac po innych szydzic itp tacy ludzie w 95% sa zakompleksieni i maja niska samocene a zachowuja sie tak a nie inaczej zeby sie dowartosciowac w kolejnych 5% poprostu maja zryta psyche wybierz sobie w ktorej grupie jestes. Ja sobie nie wybrazam innych powodow spedzania ogormnej ilosci czasu na forum i wypisywania bzdetow jesli wedlug mnie spolka jest nic nie warta tylko i wylacznie wylewanie frustracji spowodowane wlasnymi niepowodzeniami oraz zerowym ilorazem kultury i inteligencji ...