Na fixie malo kto chcial po 43 grosze oddac. Lepszy powolny marsz niz rakiety w jedna albo druga strone. Mysle ,ze do piatku 60 groszy moze byc. Z drugiej strony to NC wiec niezle szybkie jazdy nastapia. Natomiast jak oglosza, ze przyznano im linie to nie otworzymy sie dlugo.